• Русский
  • English
  • Eesti

Lumekoristus

 

avant-635Kivitom pakub lumekoristusteenust uurematelt platsidelt ja parklatest ning väiksematelt teedelt. Hoiame kogu talve kokkulepitud alad lumest puhtana ja vajadusel viime lume ära. Nii võid tunda end muretult sõltumata ilmast.

Meie masinapargis on lumekoristuseks minilaadurid Avant 635 ja Caterpillar 232b. Tänu masinate heale manööverdamisvõimele mahuvad nad kõikjale, olles samas piisavalt võimsad, et lumi saaks kiiresti koristatud. Kui aga lumekoristamist vajab ala, kuhu masinatega ligi ei saa ja millest endal jõud üle ei käi, siis aitab lume kiirelt ära koristada meie labidamees.

Lumekoristust teeme Tallinnas pikaajalise hooldusteenusena või ühekordse tööna tunnihinna alusel ettevõtetele ja eraisikutele. Võta meiega ühendust ning lepime kokku tööde mahud, tähtaja ja maksumuse.

Nõuandeid lume koristamiseks

Lume tulek tähendab lisatööd paljudele, mis nõuab omajagu pingutust ja tahtejõudu. Seda peamiselt eramajaomanike, ettevõtete ja ühiskondlike hoonete valdajate jaoks. Ettevõtetel on võimalus osta lumekoristuse teenus hoolduslepingu alusel sisse, kuid eramajaomanikud peavad lume rookimisega ise hakkama saama. Selleks, et töö saaks tervist säästvalt ja lihtsamalt tehtud oleme kokku pannud mitmeid nõuandeid, mis on lumekoristamisel abiks külmal talvisel ajal.